Něco málo o mě

Od mládí jsem se věnoval různým sportovním činnostem a vždy jsem chtěl dělat věci po svém. Po ukončení střední školy jsem začal pracovat v projekční kanceláři, ale brzy jsem pochopil, že mé ambice jsou mnohem vyšší. Proto jsem ve svých 28 letech začal věnovat podnikání.


Svůj podnikatelský úspěch považuji za důkaz toho, že tvrdá práce a neustálé sebezdokonalování se vyplácí. Během několika let jsem se naučil mnoho nových dovedností a získal cenné zkušenosti, díky kterým se dnes mohu pochlubit významnou hodnotou na pracovním trhu.


Jednou z oblastí, která mě vždy fascinovala, jsou finance a investice. Proto jsem se rozhodl získat co nejvíce znalostí v této oblasti a nyní své zkušenosti předávám dál jako nezávislý finanční poradce v zastoupení Partners Financial Servis, a.s. Rád pomáhám svým klientům dosáhnout finanční stability a plánovat svou budoucnost s větší jistotou.

Finanční plánování

„Svým klientům umožňuji, aby o svých financích dělali pouze chytrá rozhodnutí, prostřednictvím mých řešení, na která se mohou spolehnout.“