Služby

Je spousta důvodů, proč mít finančního poradce. Hlavní výhodou je úspora času i peněz.

Finanční poradce je odborník, jako každý jiný, ale hlavně, klienta nic nestojí. Je placen z provizí za sjednané služby. A pro klienta je úplně nejlepší, když má vyplacené rovné provize. Tím je zajištěna jeho nestrannost a objektivita.

Jak probíhá spolupráce

Koronavirová doba nám ukázala, že jde spolupracovat i online. Proto mám pro úsporu Vašeho i mého času možnost spolupráce online.

První schůzka je dělena na dvě části, v první části představím sebe a společnost, to co dělám a jak to dělám a v druhé části se zaměřím na potřeby, cíle a přání klienta. Celkový čas schůzky kolem 1-1,5h

Na druhé schůzce představím konkrétní finanční plán připravený na míru a možnosti jeho realizace. Čas schůzky 1h.

Na třetí schůzce již mám připravené konkrétní řešení pro klienta.

A od čtvrté schůzky dále, se společně věnujeme plnění finančního plánu popřípadě jeho úpravě, doplnění a obnově.

Financování bydlení – Už vás nebaví platit nájem, nebo chcete z bytu do domečku, tak právě pro to jsem tu pro vás s analýzou vašich možností a nastavení ideálního řešení.

Ochrana příjmů – Pomysleli jste někdy na to, co by se stalo, kdyby jste z důvodu výpadku příjmu nemohl dostát svým závazkům? Součástí mého finančního plánu je řešení i této situace.

Zhodnocení volných prostředků – Zbývá vám v měsíčním rozpočtu nějaké volné prostředky a přemýšlíte co s nimi? Jedna z nejlepších možností je tvorba rezerv.