V čem Vám dokáži pomoci

Pomocí znalostí z finančního trhu a důkladné analýzy každého klienta vás dokáži provést životem. Mým cílem je vzdělávaní klientů v oblasti financi a hlavní je se naučit, jak reagovat na konkrétní životní události a být na ně po finanční stránce připraveni. Působím napříč celým spektrem finančního trhu.

Financování bydlení

Díky velkým objemů a znalosti metodiky bank napříč finančním trhem dokáži mým klientům úvěr přizpůsobit přesně podle potřeb a jejich životní situaci

Zhodnocení úspor

Inflace se strašák pro mnoho z vás, ale proti zdražování se dá účinně bránit. Zhodnocení, zisk, plnění snů, investování. Umím díky znalostem a zkušenostem nastavit investiční portfolio klientům tak, aby dosahovali svých cílů a zhodnocovali tak své, mnohdy, těžce vydělané peníze. Hlavním cílem naší  spolupráce je ochrana financí klientů

Pojištění majetku a aut

Majetek by se měl chránit. Pravidelně smlouvy aktualizujeme, hlídáme pojistné částky a přinášíme objektivní srovnání od všech pojišťoven.

Udržení životního standardu

Je potřeba chránit svůj příjem před nenadálými události a hrozbě poklesu příjmu. Tím by došlo k výraznému snížení životního standartu. Na všechny tyto situace myslíme a vždy s klientem řeším i tu nepříjemnou, ale za to velmi podstatnou otázku: “Co kdyby?”.